Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2022

28.05.2022 All day

 

Шановні друзі!

Представляємо всім шанувальникам залізного спорту перший відкритий національний «Чемпіонат України» Української Федерації Бодібілдингу і Фітнесу UFBF!

Грандіозна подія відбудеться 28 травня 2022 року в м. Хмельницький, за адресою вул. Соборна, 60 (Хмельницький академічний театр ім. М. Старицького). На час проведення чемпіонату, від організаторів спортсменам буде надано безкоштовні напої (сік, вода) та продукти харчування.

Учасники чемпіонату будуть нагороджені пам’ятними сертифікатами, медалями, призами від організаторів, спонсорів і партнерів турніру. Учасники абсолютних категорій нагороджуються ексклюзивними кубками. Переможці абсолютних категорій нагороджуються кубками та подарунками від партнерів федерації.

Наш чемпіонат спрямований на подальший розвиток бодібілдингу та фітнесу в Україні та м. Хмельницький зокрема, соціалізацію та психологічну реабілітацію ветеранів та учасників АТО/ООС, відбір кращих спортсменів для участі у Відкритому міжнародному чемпіонаті “Nation Power Cup” та популяризацію здорового способу життя серед усіх верств населення України. Чемпіонат України відкритий для спортсменів всіх федерацій!


Деталі

Дата:
28 Травня