Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

NATION POWER CUP 2022

11 Червня All day

 

Українська Федерація Бодібілдингу та Фітнесу (UFBF) представляє всім шанувальникам залізного спорту грандіозний, феєричний, брендовий відкритий міжнародний чемпіонат нового формату «NATION POWER CUP» 2022!

Одна з наймасштабніших подій українського бодібілдингу та фітнесу відбудеться 11 червня 2022 року в місті Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, ЦКМ НАУ!

Наш турнір – це спортивне шоу принципово нового формату для українського та європейського бодібілдингу і фітнесу. Битва між найкращими атлетами проходитиме на сцені, аналогів якій не має жодна федерація,це все можна буде побачити на величезних екранах загальною площею 80 м2!

Крім виступів найкращих українських спортсменів, у глядачів буде можливість поспостерігати за атлетами з різних країн світу.

Учасники чемпіонату будуть нагороджені пам’ятними сертифікатами, медалями, призами від організаторів, спонсорів і партнерів турніру.

Учасники абсолютних категорій нагороджуються кубками. Переможці абсолютних категорій нагороджуються великими кубками, подарунками від партнерів та грошовими сертифікатами:

  • BODYBUILDING – 60 000грн.
  • WOMAN’S BIKINI – 30 000грн.
  • CLASSIC PHYSIQUE – 20 000грн.
  • MEN’S PHYSIQUE – 20 000грн.
  • WOMEN’S FIT MODELS – 20 000грн.

За рішенням керівництва федерації, окремими грошовими сертифікатами будуть нагороджені атлети, які виконали кращу довільну програму в чоловічих категоріях і краще дефіле в жіночих категоріях.
А також медаллю, кубком та грошовим сертифікатом буде нагороджений кращий ТРЕНЕР МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ (атлети якого завоюють більшу кількість золотих медалей).
На час проведення чемпіонату, від організаторів спортсменам буде надано безкоштовні напої (сік, вода) та продукти харчування.

 

 

Деталі

Дата:
11.06.2022