Критерії оцінювання категорії Fit Angels федерації UFBF:

1 Раунд

1.Головний суддя викликає спортсменок за номерами для обов’язкового порівняння. Кількість і розміщення учасниць на сцені визначається головним суддею турніру.

 1. Судді матимуть можливість порівнювати учасниць одна з одною у фронтальній і задній позі (бічні пози заборонені, тільки спереду і ззаду). При цьому волосся зі спини не прибирається.

3.Порівняння відбувається за аналогічними правилами, як і в категорії Women’s Bikini.

2 раунд

1.Кожна учасниця викликається на сцену, індивідуально, в порядку номерів і має максимум 60 секунд на виконання презентації під обраний музичний твір. Музика для презентації надається учасницею турніру під час реєстрації на USB носії.

 1. Дійшовши до центру сцени, учасниця зупиняється і демонструє найбільш виграшну позицію. Позу необхідно зафіксувати і утримувати протягом декількох секунд. Далі презентація включає в себе різноманітні пози, що підкреслюють переваги учасниці і здатність рухатись вільно по сцені, в межах встановленого часу.
 2. Презентація дає можливість кожній учасниці представити себе індивідуально і якомога краще продемонструвати створений костюм та образ. Судді оцінюють: загальний образ, костюм, граціозність рухів, пропорційність, помірність та збалансованість мускулатури.

3 раунд

 1. Головний суддя викликає спортсменок за номерами для обов’язкового порівняння на центральній частині сцени та вільного раунду.
 2. Судді матимуть можливість порівнювати учасниць одна з одною у фронтальній і задній позі (бічні пози заборонені, тільки спереду і ззаду). При цьому волосся зі спини не прибирається.

3.Для остаточного виявлення переможниці категорії, учасницям надаватиметься 60 секунд для вільного раунду, під фонову музику, де учасниці мають змогу продемонструвати свої найбільш виграшні пози.

 1. Переможниці категорії визначаються за сумою балів у всіх раундах.

Вимоги до зовнішнього вигляду спортсменок:

1.В категорії Fit Angels представлені два костюми.

 1. Перший костюм- роздільний купальник, колір і стиль якого вибираються на розсуд учасниці. Купальник має закривати як мінімум чверть площі сідниць. Купальник має відкривати як м’язи живота, так і м’язи нижньої частини спини та має бути зшитий за правилами категорії Women’s Bikini. Стрінги заборонені. Матеріал купальника – на розсуд учасниці. Допустима товщина платформи туфель на високих підборах – до 1 см., максимальна висота каблука – 10-12 см.
 2. Другий костюм – індивідуальний, підібраний відповідно до образу спортсменки. Образ учасниці турніру не повинен бути вульгарним. Акцент повинен бути зроблений на шикарний, граціозний жіночний образ, який демонструє індивідуальність.

4.Костюм включає в себе різні предмети одягу, аксесуари і декоративні елементи, такі як, крила, шлейф, пояс, спідниця, боді, рукавички і т.п.

5.В дизайні костюма дозволяється використовувати і закріплювати на ньому, аксесуарах, взутті, відкритих частинах тіла або в зачісці будь-які декоративні предмети:

– аплікації з тканини;

– вишивки, волани, жабо, шнури, мотузки;

– пух і пір’я птахів;

– хутро натуральне і штучне;

– блискітки, камені, стрази, гудзики, бісер, стеклярус, намистини різної форми і кольору;

– заклепки, бляхи;

6.Костюм повинен закривати інтимні частини тіла (область грудей, пахова область). Якщо в костюмі використовуються різноманітні прозорі тканини, під інтимні області необхідно використовувати підкладку, або вони повинні бути повністю розклеєні стразами або покриті іншими декоративними елементами.

7.Номер спортсменки завжди повинен бути надійно прикріплений до лівої сторони купальника або сукні.

 1. Використання релігійної або окультної символіки в якості оздоблення костюма забороняється.
 2. Розміщення реклами спонсорів на костюмі і його елементах не допускається.

10.Забороняється використання вульгарної, непристойної та / або ненормативної лексики в музиці для довільної програми.

 1. Забороняється наносити додаткові гримувальні засоби на змагальний грим (масла, зволожуючі креми, креми для шкіри, креми для засмаги і подібні продукти).

Діючі категорії в федерації UFBF:

 • Жінки: Women’s Fit Angels