Критерії оцінювання категорії Womens Figure федерації UFBF

Перший раунд

 1. Кожна учасниця викликається на сцену індивідуально, в порядку номерів і має максимум 30 секунд на презентацію своєї форми. Потім, учасниці шикуються в рівних кількостях по діагональним лініям з кожного боку сцени. Центральна частина сцени залишається вільною для виклику.

Другий раунд

 1. Головний суддя викликає за номерами учасниць для їх обов’язкового порівняння, де обрані учасниці порівнюються один з одним, в чверть оберта. Кількість і розміщення учасниць на сцені визначається головним суддею турніру.
 2. Переможці категорії визначаються за сумою балів у презентаційній і обов’язковій програмі, а також будуть оцінюватися зовнішній вигляд спортсменки, включаючи зачіску і макіяж.

Вимоги до зовнішнього вигляду спортсменок:

 1. Для суддівства учасниці повинні бути в роздільному купальнику, колір і стиль якого обираються на розсуд учасниці. Бікіні має закривати як мінімум третину площі сідниць. Бікіні має відкривати як м’язи живота, так і м’язи нижньої частини спини. Стрінги заборонені. Обов’язково надіти взуття (на високих підборах, 10-12 см.).
 2. Номер учасниці завжди повинен бути надійно прикріплений до лівої сторони плавок для позування.
 3. Під час суддівства учасниці не можуть носити годинник, підвіски, ланцюжки, браслети (на зап’ястях або щиколотках, виняток – пропускні елементи та прикаси, затверджені Федерацією).
 4. Забороняється наносити додаткові гримувальні засоби на змагальний грим (масла, зволожуючі креми, креми для шкіри, креми для засмаги і подібні продукти).

Діючі категорії в федерації UFBF:

 • Жінки: miss figure – до 157 см;
 • Жінки: miss figure – до 163 см;
 • Жінки: miss figure – до 168 см;
 • Жінки: miss figure – 168 см і вищі.