Загальні правила(положення)

 1. Кожен спортсмен(ка) повинен(на) бути в обов’язковому порядку зареєстрований(на) в системі федерації і мати членську карту.
 2. Членська картка федерації видається одноразово і безпосередньо в руки спортсмену(ці) при первинній реєстрації. Картка дозволяє максимально швидко спортсмену(ці) пройти реєстрацію на всі події, які проводить Федерація, підтверджуючи особистість спортсмена(ки).
 3. Спортсмен(ка), при заповненні реєстраційної форми для отримання картки федерації автоматично дає свою згоду на обробку своїх персональних даних.

Правила проведення чемпіонатів та умови участі спортсменів

 1. У чемпіонатах, що проводяться федерацією UFBF, можуть брати участь всі бажаючі спортсмени (чоловіки і жінки) незалежно від досвіду і стажу виступів у всіх існуючих версіях та / або федераціях Світу.
 2. Спортсмени, які зареєструвалися на чемпіонат, що проводиться федерацією UFBF таким чином дають свою згоду і зобов’язуються виконувати вимоги, описані в положенні або іншому документі, що регламентує проведення турніру.
 3. Спортсменам і тренерам категорично забороняється на чемпіонаті підходити до суддів, що знаходяться за столом, під час виконання їхніх професійних обов’язків.
 4. Топ-спортсмени федерації UFBF, які хочуть виступити на інших турнірах, що проводяться іншими федераціями повинні отримати попередню згоду від керівництва федерації.

Суддівство чемпіонатів

 1. Формування суддівської колегії чемпіонату здійснюється виключно керівництвом федерації.
 2. Кожен суддя, запрошений для роботи на чемпіонаті повинен обов’язково пройти сертифікацію і мати підтверджуючий документ.

Дискваліфікація спортсменів в федерації

 1. Щодо спортсменів в федерації можуть застосовуватися дискваліфікаційні санкції за такі порушення:
 • публічні (в тому числі в соціальних мережах, на медіа-ресурсах) негативні висловлювання в сторону інших спортсменів, керівництва і суддів федерації;
 • бездоказові звинувачення в бік федерації, спортсменів та/або функціонерів;
 • порушення Кодексу честі спортсмена;
 • грубе порушення (або декілька) правил турніру федерації;
 1. Рішення щодо дискваліфікації будь-якого спортсмена в федерації UFBF виноситься індивідуально і його приймає виключно керівництво.