Любі друзі!
Ось і добігає кінця змагальний сезон 2019 року і настав час підвести підсумки своєї роботи.

Цей рік для нашої федерації став по-особливому тим, що запам’ятовується і тріумфальним.

В 2019 році ми провели два турніри: 11 травня був проведений перший шоу-турнір з призовим фондом «NATION POWER CUP», який привернув до себе увагу багатьох українських і зарубіжних спортсменів, а 2 листопада відбувся міжнародний шоу-турнір «UKRAINIAN GRAND PRIX», де головними призами були грошові сертифікати та 2 контракти з федерацією UFBF.
У цьому чемпіонаті брали участь атлети з багатьох країн (України🇺🇦, Білорусі🇧🇾, Росії, Польщі🇵🇱, Туреччини🇹🇷, Єгипта🇪🇬, Нігерії🇳🇬, Эфіопії🇪🇹).

32 представники нашої федерації брали участь в 4 міжнародних турнірах: PCA Poland Grand Prix, Mr. Olympia Amateur, PCA Polish Finals, Dennis James Classic. На цих турнірах наші атлети завоювали:

🥇10 золотих медалей;
🥈3 срібних медалі;
🥉5 бронзових медалей.

За минулий рік федерація почала працювати за принципово новою системою для українського бодібілдингу та фітнесу – підписання особистого контракту спортсмена з федерацією.

Протягом 2019 року нами було відібрано 2 кращих українських спортсмена, з якими були підписані контракти і це їм допомогло стати володарями IFBB PRO CARD.
Ще 2 перспективних українських атлета підпишуть свої контракти на початку 2020 року!

Також на заключних зборах року, підвівши підсумки, ми виділили і нагородили кращих атлетів грошовими сертифікатами:euro: за активну участь у розвиток федерації UFBF, поклавши цим самим нову традицію мотивації атлетів!

Наша федерація активно набирає обертів і розширює коло партнерів.
У 2019 році у нас з’явилися нові українські і зарубіжні партнери, з якими ми активно співпрацюємо!

За 2019 рік розширився географічний діапазон володарів членської карти UFBF.
До нас все більше і більше приєднуються спортсмени з багатьох зарубіжних країн.
За останні півроку інтерес до нашої федерації і карткової системи проявили близько 500 атлетів, які стали володарями карт UFBF. І ця кількість продовжує зростати швидкими темпами з кожним днем!

Ми продовжуємо працювати, розвиватися і радувати наших спортсменів новими досягненнями на українській і міжнародній арені!

Дякуємо всім нашим партнерам, які надають всю можливу допомогу в нашій роботі!
Приєднуйтесь до нашої зростаючої команди!
Разом,ми-сила!