РЕСТОРАН “УКРАЇНСЬКІ СТРАВИ” ПЕРШИЙ РЕСТОРАН З УКРАЇНСЬКИМИ ТРАДИЦІЯМИ В КИЄВІ.

 

Місце в якому відчуваєш смак традиційної української кухні та щедрість всієї України. У ресторані «Українські страви» Вас завжди зустрінуть, з домашньою гостинністю, персонал ресторану та пригостить смачними ароматними стравами щедрої української кухні та вишуканими напоями. Українська кухня нашого ресторану відповідає самим вимогливим запитам цінителів і любителів цієї кухні.

Все це зробило ресторан «Українські страви» улюбленим закладом для киян і гостей міста. Серед багатьох бізнесменів стало за правило запрошувати своїх іноземних партнерів і друзів, саме в ресторан «Українські страви». Ресторан національної кухні «Українські страви» завжди радий запросити на святкування народних, релігійних та історичних свят, які щороку приваблюють щедрістю страв української кухні, яскравістю інтер’єру та високим рівнем сервісу.

Якщо вас цікавлять ресторани Києва, то «Українські страви» це затишний, неперевершений своєю кухнею, привабливий своїм інтер’єром і колоритом справжній український ресторан, де вас радо зустрінуть і смачно нагодують.

Загальна кількість місць – 120. Столики на 2, 4, 6, 9 персон. Є можливість замовлення залу для банкету з розташуванням столів на розсуд замовника. Є столики на 2, 4, 6 персон. Парковка для машин, дитячий майданчик. Є можливість замовлення зал банкету з розташуванням столів за бажанням замовника.

.

.

Ресторан знаходиться за адресою: м. Київ, просп. відрадний 22

https://www.ukrainski-stravy.com.ua/

Leave a comment