Українська Федерація бодібілдингу та фітнесу (UFBF) представляє всім шанувальникам залізного спорту грандіозний, феєричний і новий брендовий відкритий міжнародний чемпіонат «UKRAINIAN GRAND PRIX» 2021❗️

Одна з наймасштабніших подій українського бодібілдингу та фітнесу відбудеться 25 вересня 2021 року в місті Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, ЦКМ НАУ!
Учасники чемпіонату будуть нагороджені пам’ятними сертифікатами, медалями, призами від організаторів, спонсорів і партнерів турніру.
Учасники абсолютних категорій нагороджуються кубками. Переможці абсолютних категорій нагороджуються великими кубками, подарунками від партнерів та грошовими сертифікатами:

  • 💰BODYBUILDING – 50 000 грн.
  • 💰CLASSIC PHYSIQUE – 20 000 грн.
  • 💰MEN’S PHYSIQUE – 20 000 грн.
  • 💰FITNESS BIKINI – 20 000 грн.
  • 💰FIT MODELS – 10 000 грн.

За рішенням керівництва федерації, окремими грошовими сертифікатами будуть нагороджені атлети, які виконали кращу довільну програму в чоловічих категоріях і краще дефіле в жіночих категоріях.
А також медаллю, кубком та грошовим сертифікатом буде нагороджений кращий ТРЕНЕР МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ💪🏻🏆 (підлеглі атлети якого завоюють більшу кількість золотих медалей).
На час проведення чемпіонату, від організаторів спортсменам буде надано безкоштовні напої (сік, вода) та продукти харчування.
Кращому спортсмену/спортсменці федерації UFBF буде запропонований особистий контракт! Запрошуємо всіх!
Чемпіонат відкритий для спортсменів всіх федерацій світу!
Разом ми сила💪🏻