Моршинське джерело – одне з небагатьох в світі родовищ чистої природної води, яка має ідеально збалансований для людини мінеральний склад.

Природна мінеральна вода «Моршинська» родом з Прикарпаття, з моршинської долини, розташованої в курортному регіоні біля східного схилу Карпатського хребта і оточена з усіх боків лісами. Мінеральна вода «Моршинська» розливається на заводі «Оскар» неподалік від джерела. З джерела вода по трубопроводах швидко потрапляє на завод, де розливається в пляшки. У процесі розливу не відбувається жодних змін хімічного складу або обробки води. Вода залишається такою, якою її створила природа. Завод «Оскар» був відкритий в 1995 році, в 2007 він пройшов масштабне оновлення і отримав один з найпотужніших виробничих комплексів в Україні.
Підтримка гідробалансу – запорука ефективного тренування і гарного самопочуття. Особливо, коли мова йде про 24/7. Пийте тільки мінеральну воду! Ідеально збалансований склад «Моршинська” Спорт “наситить організм достатньою кількістю вологи.

sport.morshynska.ua

 

https://www.facebook.com/Morshynska/

https://www.instagram.com/morshynska.ua/

Leave a comment